Dyżur wakacyjny

DYŻUR WAKACYJNY

W dniach od 4 do 15 czerwca zbierane są zapisy na dyżur wakacyjny w przedszkolu.

Zapisu mogą dokonać obojga pracujący rodzice.

Zapisu można dokonać u nauczycielek w poszczególnych grupach.

Można zapisać dzieci od 3 do 6 lat.

Dyżur trwa od 2 lipca do 10 sierpnia 2018r.

Dzień Mamy i Taty

Uroczystość  z okazji Dnia Mamy i Taty w przedszkolu   maj/czerwiec 2018r.

Gr. I - mgr Bożena Walicka, mgr Edyta Łuszczki

• 06.2018r., godzina 1330

Gr. II - mgr Katarzyna Watras, mgr Anna Burek

• 05.2018r., godzina 1300

Piknik Rodzinny

PIKNIK RODZINNY w dniu 16 czerwca 2018 roku.

Zachęcamy do współpracy firmy, oraz  rodziców i prosimy o wsparcie nas w organizacji tej uroczystości.

Prosimy o pomoc:

- w organizacji napojów (soczki w kartonikach, napoje butelkowe), słodyczy; pieczywa typu: drożdżówki, ciasto.

- przedmioty na loterię nagród typu: zabawki, artykuły plastyczne, biurowe itp.

Jeśli chcecie wesprzeć i pomóc w organizacji tego wydarzenia prosimy o kontakt z dyrektorem Wiesławem Sondejem lub wychowawczyniami poszczególnych grup.

Zajęcia adaptacyjne

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

SZANOWNI RODZICE NOWO PRZYJĘTYCH 3 – LATKÓW

Aby pierwszy kontakt dziecka z  przedszkolem rozpocząć od pozytywnych wrażeń organizujemy dni adaptacyjne w naszej placówce w dniu 20.06.2018r. od godziny 1300 do 1500oraz w dniach 30,31.08.2016r., w godzinach od 900 – do 1100.

ZACHĘCAMY  RODZICÓW DO SKORZYSTANIA Z OFERTY ADAPTACYJNEJ NASZEGO PRZEDSZKOLA

• Dzieci poznają ważne pomieszczenia w przedszkolu: sala zabaw, toaleta, szatnia, ogród przedszkolny;
  • Odbędą się wspólne zabawy w sali zabaw i w ogrodzie przedszkolnym.

UPRZEJMIE PROSIMY O ZAOPATRZENIE SIĘ W TYCH DNIACH W OBUWIE NA ZMIANĘ

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

BAWIMY SIĘ Z ZESPOŁEM YAMAHA 4 czerwca 2018 od godziny 9:30 do 11:30

Pomóżmy dzieciom wygrać nowe zabawki!

Przedszkolaki z grupy VII i IX wspólnie przygotowały pracę plastyczną na konkurs organizowany w ramach programu edukacyjnego Akademia Przyjaźni My Little Pony, którego temat brzmiał: Modne kucyki. Nasze dzieło można podziwiać w holu  przedszkola.

Prosimy wszystkich o wsparcie w głosowaniu na pracę  naszych podopiecznych.

Wystarczy kliknąć w zamieszony link:

Następnie kliknąć w gwiazdkę pod fotografią naszych kucyków i podać swój adres mailowy, na który zostanie wysłany link z prośbą o potwierdzenie oddania głosu.

Kryterium ograniczenia do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres i/lub konto e-mail.

Głosować można codziennie, aż do godziny 23.59 dnia 30 maja.

Konkurs plastyczny „Najciekawsza kartka świąteczna”.

NAJCIEKAWSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA

23 marca 2018r rozstrzygnięto konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę wielkanocną, którego organizatorami były nauczycielki z Przedszkola Samorządowego w Sokołowie Młp. – p. Dominika Kozak i p. Beata Szymańska. Konkurs adresowany był do przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych i ich rodziców. Aby wziąć w nim udział należało zaprojektować i własnoręcznie wykonać kartkę wielkanocną.

Dziecięcy Atlas Świata marzec

DZIECIĘCY ATLAS ŚWIATA

Realizując  po raz kolejny założenia programu „Dziecięcy atlas świata”  sześciolatki grupy III odwiedziły afrykańskie państwo – Kamerun.

Tradycyjnie zaczęliśmy  zajęcia od znalezienia Afryki na mapie świata oraz interesującego nas państwa.

Listy dzieci przyjętych do przedszkola na rok 2018/2019

LISTY DZIECI

Listy dzieci przyjętych do Przedszkola na rok szkolny 2018/2019

po uprzednim podpisaniu umowy

Listy wywieszone są według podziału na rok urodzenia

i deklarowane godziny przebywania dziecka w przedszkolu

Listy przedstawiające przynależność dziecka do poszczególnej grupy wraz z wychowawcą zostaną opublikowane

w późniejszym terminie

Gminny Konkurs Plastyczny

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

REGULAMIN I GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

DLA PRZEDSZKOLI Z GMINY I MIASTA SOKOŁÓW MŁP.

POD PATRONATEM BURMISTRZA GiM SOKOŁÓW MŁP.

1. Główne założenia konkursu:
  2. Przedszkole Samorządowe w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp., organizuje gminny konkurs plastyczny dla dzieci z przedszkoli                      i oddziałów przedszkolnych, pod hasłem „Gmina Sokołów Małopolski oczami dziecka”, polegający na stworzeniu rysunku/plakatu swojej miejscowości.
  3. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Samorządowe, ul. Partyzantów 2, 36-050 Sokołów Młp.
  4. Koordynatorem konkursu jest: Monika Majka.
  5. Konkurs rozpoczyna się od momentu przekazania informacji zainteresowanym i trwać będzie do 20.04.2018r.