NASZ PATRON św. JAN PAWEŁ II

Nasze przedszkole zostało utworzone 15 grudnia 1988 roku. Od 1 września 2002 roku zostało przyłączone do Zespołu Szkół imienia Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pawelk13/domains/pawelk13.linuxpl.info/public_html/templates/dd_kids_90/functions.php on line 201

Dzień bezpiecznego internetu

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Przedszkolaki z gr.III i gr.VI obchodziły dzisiaj Dzień Bezpiecznego Komputera. Dzieci zobaczyły film edukacyjny Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, który w prosty sposób wyjaśnił im co znaczy hejt. Miały także niezapowiedzianego gościa – Kodusia, którego odnalazły w tajemniczej przesyłce. Na zakończenie wykonały list gończy Cyberprzemotka – złośliwego stworka, który mieszka w sieci i wciąż knuje. Efekty ich pracy można zobaczyć w galerii poniżej😊

     

Urodzinki Madzi

URODZINKI MADZI

100 lat dla Madzi z grupy V, która obchodziła swoje urodziny.

 

 

Rodzice bajki czytają...

RODZICE BAJKI CZYTAJĄ...

Serdecznie dziękujemy mamie Natanka i tacie Oli za piękne czytanie bajek przedszkolakom.

   

Wizyta w aptece

WIZYTA W APTECE

Czterolatki odwiedziły aptekę. Serdecznie dziękujemy Pracownikom Apteki, którzy pokazali przedszkolakom, na czym polega ich praca oraz jakie leki możemy zakupić w aptece.

  

Wielka paka dla futrzaka

WIELKA PAKA DLA FUTRZAKA

Dzieci z grupy IV wzięły udział w akcji ,, Wielka Paka dla Futrzaka"

Urodzinki

URODZINKI DAGMARKI I ZUZI

Swoje urodzinki obchodziły Zuzia z gr. VI i Dagmara z gr. V. Sto lat dziewczynki!

   

Domy dla jeży

DOMY DLA JEŻY

W naszym przedszkolu mieszka już jeż Szyszek, a my wciąż zgłębiamy wiedzę na temat tych pięknych zwierząt. Dzisiaj przedszkolaki z grupy III oraz VI postanowiły stworzyć dla papierowych jeżyków domki, ponieważ robi się już coraz zimniej,a mają one w zwyczaju przesypiać zimę. Oczywiście pamiętaliśmy o kolorowych liściach, które posłużą im za ciepłe kołderki. Małe jeże już smacznie śpią, a nasz Szyszek – podróżnik dalej ma zamiar zwiedzać świat – nie zważając na niepogodę. 

    

Poniedziałek=książka

PONIEDZIAŁEK=KSIĄŻKA

Każdy poniedziałek, aż do końca świata (a nawet o jeden dzień dłużej) jest w grupie III i VI świętem książki!  Dlatego zapraszamy ulubione bajki, komiksy, kolorowanki oraz gazety do spędzania tego dnia w naszych salach przedszkolnych.W miniony poniedziałek nawet misie z programu edukacyjnego Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury przyszły pooglądać i poczytać z dziećmi bajki. Pamiętajmy, że poniedziałek = książka – to przecież bardzo proste równanie. 

   

Witaminy jemy, zdrowo rośniemy!

WITAMINY JEMY, ZDROWO ROŚNIEMY!

Sześciolatki z grupy II przygotowały zdrowe szaszłyki owocowo- warzywne i ze smakiem wszystkie zjadły, bo nic nie smakuje tak dobrze jak samodzielnie przygotowany podwieczorek.

 

Dzień Uśmiechu

DZIEŃ UŚMIECHU

Przedszkolaki z grupy II z burmistrzem Andrzejm Ożogiem i zastępcą burmistrza Grzegorzem Kwietniem świętowały Światowy Dzień Uśmiechu. Dzieci podarowały obu Panom Order uśmiechu i Eliksir Uśmiechu.
Po wypiciu eliksiru miny naszych gospodarzy sprawiły dzieciom wiele radości. Ponadto w ramach preorientacji zawodowej sześciolatki poznały pracę urzędu i dowiedziały się czym zajmuje się burmistrz naszej gminy zadając mu wiele ciekawych pytań.