Rodzinny Konkurs Plastyczny

CHRZEST POLSKI

15 kwietnia miało miejsce rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Plastycznego pt. „Chrzest Polski”. Celem konkursu było zainspirowanie dzieci sześcioletnich do poznawania historii dziejów Polski oraz kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich. Wszyscy uczestniczy konkursu wykonali bardzo piękne prace, które można było podziwiać na wystawce zorganizowanej na korytarzu naszej szkoły. Każda praca została doceniona i nagrodzona. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Barbarze Skóra – Czachor oraz Panu Stanisławowi Kula, który ufundował nagrody dla wszystkich uczestników konkursu.

Anna Mach, Barbara Kuca, Marzena Cisek