Rozdanie nagród

GMINA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI OCZAMI DZIECKA

19 marca miało miejsce uroczyste rozdanie nagród w VI Edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „Gmina Sokołów Małopolski Oczami Dziecka” pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski Pana Andrzeja Ożoga, zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. W konkursie wzięło udział 61 dzieci z 9 przedszkoli z Naszej Gminy. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i gratulacje. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy wykazali się dużym zaangażowaniem i talentem wykonując prace plastyczne ukazujące piękno Sokołowszczyzny, co zostało docenione nagrodami ufundowanymi przez Burmistrza Pana Andrzeja Ożoga i Prezesa ZK Pana Grzegorza Kwietnia. Składamy serdeczne podziękowania i gratulacje laureatom konkursu oraz rodzicom i wychowawcom  za wkład pracy i  przygotowanie dzieci do udziału w konkursie. W imieniu Dyrekcji składamy serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Andrzejowi Ożogowi i Panu Grzegorzowi Kwietniowi za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji konkursu.