Informacja dla Rodziców

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Listy dzieci przyjętych do Przedszkola Samorządowego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim
na rok szkolny 2024/2025 oraz lista rezerwowa wywieszone są na tablicy informacyjnej w szkole i przedszkolu.

Od 18 marca do 21 marca 2024 roku należy obowiązkowo potwierdzić wolę uczestnictwa dziecka

w edukacji przedszkolnej i podpisać Deklarację z Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim.

Deklaracje należy wypełnić i podpisać w Przedszkolu przy ulicy Partyzantów 2 w Sokołowie Małopolskim w godzinach od 800-1500